تبدیل فیلم های قدیمی

تبدیل فیلم مثل نوارکاست مثل VHS و DVD و آپارات انواع یکی دیگر ازخدمات مجموعه نورقائم می باشد. و همچنین تمام فیلم قدیم از جمله نوار کاست و فیلم آپارات و mini DVD و در یک مجموعه توسط خانم انجام می شوند. خاطرات گذشته کم کم به دست فراموشی سپرده میشه می شوند ما کمک می کنیم. تا خاطرات زیبا شما رو به آینده منتقل کنیمدر این مجموعه امکان رو فراهم میکند که امکان ترمیم و باسازی فیلم رو داشته باشیم ازجمله کارهای که برروی فیلم ها انجام می شود.

  1. افزایش کیفیت
  2. سرویس ترمیم
  3. رفع نویز وصدا
  4. نسخه (hd)
تبدیل فیلم های قدیمی
تبدیل فیلم های قدیمی

تبدیل فیلم VHS به دیجیتال

در این مجموعه استفاده از دستگاه مخصوص انجام میشود به هیچ وجه سیستم ضبط روی پرده انجام نمی شود همچنین در این مجموعه قابلیت افکت و صداگذاری روی فیلم قدیمی وجود دارد و همچنین قابلیت افکت و صدا گذاری روی فیلم قدیمی وجود دارد. تبدیل فیلم به فایل دیجیتال باعث میشود شما اجازه استفاده از یک نوار و ضبط لحظات را با همانند دوربینهای سابق داشته باشید، در این روزها که نوار فیلم های دوربینهای خوش دست سونی و پاناسونیک به بیش از ۳۰ هزار تومان رسیده بهترین روش برای صرفه جویی تبدیل یک فیلم به فایل دیجیتال یا DVD میباشد. اصولا شما با هر بار دیدن این نوارها آنها را دچار استهلاک میکنید که پس از مدتی و با مرور زمان دچار مشکلات پخش می شود ما با این کار، خدماتی به شما ارائه میدهیم که بتوانید. خاطرات خود را براحتی برروی سی دی و دی وی دی و فلش و هارد اکسترنال تبدیل کنید.

تبدیل فیلم چه مقدار زمان می برد؟

تبدیل فیلم vhs و mini DVD حداکثر یک هفته خواهد بود و زمان تحویل فیلم های ۸ میلی متری و ۱۶ میلی متری دو هفته خواهد بود جهت هر گونه سوال به صفحه اینستا مراجعه فرمایید.

و همچنین به صفحه درباره ما مراجعه کنید. همچنین برای سفارش با شماره 02188087019 و 09394360283 تماس بگیرید و همچنیین میتونید برای انتخاب سایز بصورت حضوری تشیف بیارید.

تبدیل فیلم های قدیمی

هزینه تبدیل فیلم های قدیمی چه قدر هست؟

در حال حاضر ساعتی 30 هزار تومان هست.

مدت زمانی طول می کشد فیلم های قدیمی به dvd تبدیل چقدر هست؟

مدت زمان تبدیل یک هفته میباشد.

آیا فیلم های خیلی قدیمی 8 میلی متر شما تبدیل میکنید؟

مدت زمان تبدیل یک هفته میباشد.