چاپ عکس

چاپ عکس

چاپ عکس

چاپ عکس یکی از چیزهای می باشد که شما رو یاداور بعضی از خاطرات می اندازد عباراتی مثل زنده نگاه داشتن خاطرات یکی از مهم ترین و زیباترین کارهای یک انسان در طول زمان زندگی خود باید انجام میدهد چاپ عکس در مجموعه نورقائم بطور کلی با پرینت فرق می کند و با دستگاه های مخصوص چاپ ظهور می شوند که کاغذ های مخصوص که شرکت فوجی ژاپن و کداک و… تولید کننده این کاغذ ها هستند.چاپ عکس انجام میشوند چاپ عکس بر روی کاغذ های سیلک و مات و براق و متالیک انجام می شوند و ما در این مجموعه فقط کاغذهای مات و براق و سیلک رو داریم آیا چیزی در مورد چاپ آنلاین عکس می دانید؟ پس برای اطلاعات بیشتر در این حوزه ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید. چاپ آنلاین عکس

نکات مهمی که در چاپ آنلاین عکس بایستی به آن توجه نمود.

همانطور که میدانید عکس هر شخصی، حریم خصوصی آن فرد محسوب می شود و دوست دارد که عکس ها به دست افراد دیگر نرسد یا اینکه از آن سوء استفاده نشود. بایستی عکس ها را به دست افرادی کاملا مطمئن بسپارید که با خیال راحت امنیت و حریم خصوصی آن را تضمین نمایند.مسلما مهم ترین چیزی که شما عزیزان به آن نیاز دارید عکس های باکیفیت است. بایستی از کیفیت چاپ عکس اطمینان حاصل نمایید. تکنولوژی های جدید در چاپ عکس آنلاین و چاپ و شاسی عکس که وجود دارد عکس ها را با بالاترین کیفیت تولید می کنند

چاپ عکس به روش قدیمی

عکس به روش های قدیمی ( در عکاسی و چاپخانه) در قیاس با چاپ آنلاین عکس از کیفیت پایین تری برخوردار است.یکی از هیجان انگیزترین کارهای دنیا گرفتن عکس و چاپ کردن فوری آن است. در حالی که در هنگام چاپ عکس به چاپخانه ها و عکاسی ها از شما مهلت طولانی می خواهند تا عکس مورد نظر شما را چاپ کنند. یا اینکه در موعد تعیین شده آن را چاپ نمی کنند و موجب اعصاب خوردی و ناراحتی شما می شود. علاوه بر اینها هم بایستی مسیری طولانی جهت رفت و برگشت، ترافیک و… دارد.در واقع امروزه چاپ آنلاین عکس در دنیای کسب و کارهای اینترنتی حضوری کاملا برجسته و فعالی دارد. حریم خصوصی و امنیت عکس های شما عزیزان در این روش چاپ تضمین شده است. زیرا چنین فعالیت های با مجوز فعالیت می کنند. در صورت هر گونه تخلفاتی به راحتی می توانید از مراجع قانونی آن را پیگیری نمایید. پس خیالتان از این نظر کاملا راحت باشد.متخصصان حرفه ای، هنرمندان و طراحان در حوزه ی عکس و چاپ آنلاین به وسیله ی بهترین تجهیزات روز دنیا، عکس های زیبای شما را چاپ می کنند. شایان ذکر است بدانید که چاپ آنلاین عکس تنها چاپ بر روی کاغذ نیست بلکه بر روی لیوان، تی شرت یا هر چیز دیگری می توانید عکس های خود را چاپ کنید.سفارش دادن و تحویل آن بدون هیچگونه دردسری انجام می گردد و به راحتی می توانید عکس های خود را از طریق سایت یا هر روش ارتباطی آنلاین دیگری ارسال نمایید و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.یکی دیگر از مزیت های بارز چاپ آنلاین عکس هزینه ی پایین آن در قیاس با خدمات چاپ حضوری است. چاپ آنلاین عکس با بهترین کیفیت عکس های زیبا  و دوست داشتی خود را با مراجعه به وب سایت www.nooreghaem.com  با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مشکلی دم در خانه تحویل بگیرید. عکس های خصوصی شما در کمترین زمان ممکن با حفظ حریم خصوصی کاملا ارسال می شوند.

چاپ عکس

چاپ عکس در سایز های مختلف 

چاپ آنلاین عکس

چاپ آنلاین عکس های شما به این صورت تعریف می شود که شما می توانید عکس های داخل گوشی تون برای ما ارسال کرده تا هر ابعادی که می خواهید چاپ کنید بهترین لحظات خود را در یکی از بهترین فریم چاپ به ماندگار کنید این لابراتوار مجهز به سه نوع کاغذ می باشد که از سایز های فانتزی تا سایز استاندارد برای شما چاپ می کندخوب همان طور که می بینید وب سایت نورقائم راه اندازی کردیم تا شما به راحتی عکس تون رو برای بفرستید تا ما براتون در هر ابعادی که بخواهید چاپ کنیم در این سامانه شما این انتخاب رو دارید که به هر روشی بخواهید عکستون ارسال کنیم برای ارسال عکس براحتی عکستون آپلود کنید و در هر سایزی بخواهید ما چاپ می کنیم اگر سایز بخواهید که در سایز های موجود نباشه فقط لازمه برروی آیکون چاپ عکس در سایز دلخواه کلیک کنید و براحتی عکستون برای ما آپلود کنید.چاپ عکس آنلاین شما از طریق تلگرام و یا واتس آپ هم امکان پذیر هستش چاپ آنلاین عکس شما در مجموعه لابراتوار چاپ عکس نورقائم در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود و شما میتوانید به راحتی عکس تون برای ما بفرستید 

انواع کاغذ جهت چاپ

  1. کاغذ مات (لاستر) این نوع کاغذ دارای ویژگی خاص نیز می باشند این نوع کاغذ در مقابل نور معمولی هیچ انعکاسی ندارد این کاغذ با استفاده دارو خاصی (مثل بلیچ و دولوپر) درست می شوند و با جوهر افشان نیز عکس شما ظهور نمی شوند.
  2. کاغذ ابریشم (سیلک) این نوع کاغذ همان طور که از اسمش معلوم هستش ابریشمی هستش سیلک شبیه کاغذ مات می باشد د و این کاغذ ضخیم تر و ضد خش می باشد این نوع کاغذ دارای مقاوم بیشتری دارد و دوام عکس روی آن بیشتر هستش.
  3. کاغذ براق این نوع کاغذ بسیار شفاف می باشد و بطور که این نوع کاغذ با قراردادن انگشت شصت اثر آن روی کاغذ می ماند و بسیار حساس هستند این نوع کاغذ ها رو بیشتر برای تصاویری میخواهند آلبوم قرار بدهند و عکس محفوظ هستش.
  4. کاغذ متالیک (pear) این نوع کاغذ شبیه کاغذ براق می باشد با این تفاوت روی کاغذ متالیک که از نظر کیفیت و مرغوبیت بهتری دارد سطح کاغذ کاملا صاف و سیقلی می باشد و بیشتر موارد استفاده آن در عکس های آتلیه نیز می باشد.

قیمت چاپ عکس

قیمت چاپ عکس در مجموعه لابراتوار چاپ عکس نورقائم به صورت تعریف میشود لیست قیمت چاپ عکس برای سایز های استاندارد و دوم لیست قیمت چاپ عکس برای سایز فانتزی چاپ عکس

منظور از سایز استاندارد ،سایز های مثل چاپ عکس در ابعاد 15*10 و یا چاپ عکس در ابعاد 18*13 و …. و منظور از سایز فانتزی مثل چاپ عکس در سایز پولاروید و چاپ عکس در مینی چارگوش و ….. شما میتوانید در بالای همین صفحه انواع قیمت چاپ عکس رو ببینید

هر آنچه که باید در مورد چاپ عکس پولاروید بدانید!

چاپ عکس پولاروید روشی اصیل و صادقانه است از این که صاحبان مشاغل چگونه می خواهند عکس وفادارترین و خوشحال ترین مشتریان خود را به نمایش بگذارند و از آنها تجلیل کنند. اگر فضای زیادی را اشغال نکنید، چاپ پولاروید به خوبی می تواند عمل کند. این به عنوان یک یادگاری و یک لحظه از زمان گذشته، اما بسیار نزدیک قلب ما را احاطه می کند. چاپ به این روش، در گذشته فقط به کسانی که دوربین پولاروئید دارند، محدود می شد، اما اکنون ما می توانیم عکس را به عنوان پولاروید چاپ کنیم. در Print For Fun ، چاپ آنلاین انجام می شود و به راحتی می توان با آن تجارت خود را رونق بخشید. انواع مختلفی از چاپ به سبک پلاروید در وب سایت ها موجود است تا به افراد در این حوزه راهنمایی و مشورت دهند.

نکات موثر در رابطه با چاپ عکس پولاروید

تولید فوری چاپ عکس با پولاروید می تواند شامل یک فرآیند شیمیایی در داخل دوربین باشد. برای پردازش بهترین عکس ها ممکن است لازم باشد لحظه ای در برابر آفتاب محافظت شوند. با این حال، چاپ های سبک پولاروید در Print For Fun از کاغذ عکس نیمه براق ساخته شده اند و کیفیت های مشابه عکس اصلی پولاروید را ندارند. می توانید از انتخاب عکس های خود برای چاپ عکس پولاروید  لذت ببرید. در اینجا چند نکته عالی برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نسخه چاپ پولاروید برای یادبودها یا آویزان شدن برای نمایش بر روی دیوار آورده شده است:

  1. یک عکس عالی بگیرید.با استفاده از ابزار برش عکس Print For Fun ، همیشه می توانید عکس را برش دهید تا اطمینان حاصل کنید که یک چاپ polaroid عالی برای نگهداری دارید. این سایز چاپ عکس کوچک بسیار زیبا و جذاب است.
  2. . اگر تصویر در جهت افقی گرفته شده است، را برای چاپ انتخاب کنید.اگر به بهترین روش چاپ عکس به عنوان پلاروئید فکر می کنید، در اینجا یک نکته برای شما آورده شده است: سایز چاپ کوچک در صورت پرتره گرفتن بهتر به نظر می رسند. اگر عکس شما در جهت افقی گرفته شده است، اخم نکنید. می توانید با استفاده از چاپ عکس پولاروید آن ها را  چاپ کنید . اگر عکس شما مربعی شکل است، می توانید به سراغ گزینه دیگر بروید.
    1. برای روشن کردن تصویر خود به کمک نیاز دارید.

    آیا تجربه عکسبرداری در محیط کمی تاریک را داشته اید و می خواهید عکس ها را چاپ کنید تا آن لحظه را به یاد بیاورید، اما تصویر خیلی تاریک است؟ هنگامی که عکس های خود را برای چاپ برای سرگرمی ارسال می کنید، افراد متخصص در این حوزه سیستمی در اختیار دارند که هر عکسی را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل شود که عکس از نور کافی برخوردار است و چاپ آن لحظه شگفت انگیزی را که می خواستید، ثبت کنید را  توجیه می کند. با این حال نمی توان، عکس های کاملا تاریک را به طور بی نهایت روشن کرد.

چاپ عکس

قیمت چاپ عکس پولاروید

قیمت چاپ عکس پولاروید که در ابعاد 9*12 هستش 5000 تومان و قیمت چاپعکس مینی پولاروید در ابعاد 7*9 ،2500 تومان هستش این سایز چاپ عکس کوچک فانتزی هستش که شما میتوانید عکس در این ابعاد بفرستید و براتون چاپ کنیم و ما اولین لابراتوار چاپ عکس پولاروید در تهران هستیم و شما هیچ گونه محدودیتی در تعداد چاپ عکس ندارید شما اگر عکس مستطیلی داشته باشید 

 چاپ عکس مینی پولاروید ایده قدیمی اما جذابی و دوست داشتنی هستش که هرگز از مد نمی‌افتد! برای اینکار به چندتاا عکس مینی  پولاروید و یک ریسه نور نیاز دارید. عکس‌ها را با چیدمان دلخواه متقارن، قلبی، نامنظم، خطی و… روی دیوار بچسبانید. ریسه لامپ LED را از میان عکس‌ها رد کنید و از دکور رویایی‌تان لذت ببرید.

قاب عکس

قاب عکس یکی از بهترین هدیه ها هستش که شما می توانید به دوستانتان هدیه بدهید در این مجموعه شما می توانید قاب عکس تون هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری سفارش بدید در این تولیدی قاب عکس بصورت pvc و چوبی و رزین و سیلور وجود دارد قاب عکس های چوبی ساخته از جنس چوب روس درجه یک می باشند که دارای بهترین کیفیت برای قاب دارا هستند و در همه سایز میتوانید سفارش بدید. برای هر گونه دیدن کار های بیشتر از پیچ اینیستا و همچنین برای سفارش با شماره 02188087019 و 09394360283 تماس بگیرید و همچنیین میتونید برای انتخاب سایز بصورت حضوری تشیف بیارید.

چاپ عکس

آیا عکس‌های داخل موبایل امکان چاپ دارند؟

بله شما به راحتی میتوانید عکس های داخل گوشی رو به از تلگرامِ مجموعه بفرستید و بعد بررسی ما به شما میگیم تا چه سایزی میتوانید چاپ کنید.

زمان چاپ عکس چه قدر هست؟

تمام سفارش‌ها در تهران یک روزه و شهرستان 4 روزه انجام میشه.

نظرات 93
علی
9 ماه قبل

من اینجا عکس مو چاپ کردم خیلی راضی بودم

فاطی
8 ماه قبل

کارشون حرف نداره

S&M
7 ماه قبل

من عکس هامو اینجا چاپ کردم خیلی خیلی راضی بودم تو انتخاب اینجا لحظه ای تردید نکنید عالین

مریم
7 ماه قبل

تنوع قاب هاشون خیلی زیاد هستش
از همه مدل شامل چوبی و فلزی و pvc و دکوراتیو رو دارند

امین
7 ماه قبل

همه سایز قاب عکس دررو دارند و مزیتی که نسبت به دیگر رقبا دارند این هستش خودشون عکس رو چاپ می کنند

ط.غنمی
6 ماه قبل

بهترین لحظه هامو دادم برام ثبت کنن واقعااا عالییی بوددد???

فاطمه
6 ماه قبل

از لحاظ کیفیت خیلی عالی بود و هرکسی بخواد عکس چاپ کنه حتما پیج قاعم رو بهشون معرفی میکنم. چون هم کیفیت وهم قیمت عالی بود

صبا
6 ماه قبل

خیلی عالی بود ممنونم

الهه
6 ماه قبل

خیلی سریع و باکیفیت کار رو انجام میدن. ممنونم

اسما
6 ماه قبل

من پکیجو سفارش دادم عکسام بسییییااار باااکیفیت و یکدست شدن، و به اندازه برش خورده بودن .من وااقعا از چاپ کردن عکسام از نورقائم راضی ام ، فقط اون رنگ ریسه ای که من سفارش داده بودم وقتی بستم رسید اون رنگ نبود.
اما درکل برای چاپ کردن عکساتون از اینجا شک نکنید بهترینه.?️

غزل
6 ماه قبل

عکس ها خیلی با کیفیت بودن و تمیز روش کار شده بودو خیلی هم مرتب
واقعا راضیم از کارشون

نسترن گودرزی
6 ماه قبل

خیلی تمیز و کوتاهترین زمان تحویل دادن
و پاسخ دهیتون خیلی خوب
ممنونم ازتون

سحر
6 ماه قبل

مثل همیشه عااالی بود.سریع و با کیفیت..
من سال هاست عکس هامو اینجا چاپ می کنم
ممنون

نورقائم
6 ماه قبل

ممون مرسی از شما

زهره
6 ماه قبل

من برای اولین بار به این آتلیه سفارش عکس دادم. پاسخ دهی سریع و رفتار محترمانه ای دارن. و سفارشم خیلی زود به دستم رسید.

Najme
6 ماه قبل

خیلیی خوب بودن عکسام، همون روزی که سفارش دادم به دستم رسیدن
ممنون ازتون

سیمین
6 ماه قبل

من برای مراسم سالگردم چنتا عکس میخواستم که فوری برام چاپ شه
خیلی سریع سفارشم ثبت شد و همون روز ارسال شد
واقعا خیلی راضی بودم ممنون

Telma
6 ماه قبل

خیلی خیلی عالی شد عکسام واقعااا ممنونم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم مجازی چاپ عکس رو سفارش بدم و با این کیفیت بالا تحویل بگیرم.
ممنونم مطمعناااا کلی عکس دیگه بهتون سفارش میدم واسه چاپ??

nooreghaem
6 ماه قبل

باعث افتخار ماست که نورقائم را انتخاب کردید.

پریا ایمانی
6 ماه قبل

سلام و خسته نباشید واقعا ممنونم ازتون تو کوتاهترین زمان یک روزه عکسای من فوق العاده با کیفیت شده که اصلا تحویل گرفتم انتظار همچین کاغذای حتی با کیفیتیو نداشتم
واقعا عالی هستین و قطعا تمامی عکس های چاپیمو با لابراتوار شما انجام خواهم داد. ???

رضا
6 ماه قبل

سلام. خیلی خیلی ازتون ممنونم. واقعا کارتون بی نظیره. کیفیت و سرعت کارتون حرف نداره. اولین بار بود که چنین چیزی رو (سفارش چاپ‌ عکس به صورت آنلاین) تجربه میکردم و کاملا راضی ام.

عایشه
6 ماه قبل

بسیار عالی کارتون حرف نداره ان شاءالله بازم کارای جدیدقاب های جدید سفارش میدم خدمتتان

زینب
5 ماه قبل

سلام فووووق العاده اس کارتون
با کیفیت
و منصفانه
اولین تجربه چاپ انلاینم بود
و واقعا فکرش رو نمیکردم اینقدر عالی باشه
خدابهتون برکت بده ?

سارا
5 ماه قبل

میتونید با خیال راحت وبت سفارش کنید کار تمیز و با کیفیت بود
تحویل یک روزه بود در کمترین زمان خودم تعجب کردم
مچکرم از شما ?

عارفه
5 ماه قبل

من از سال ٩٦ مشتري ثابتشون بودم و هستم و هر سري كه دادم عكس براي چاپ بسيار راضي بودم هم به موقع آماده ميكردن هم با كيفيت عالي خلاصه كه هيچ جاي ديگه از سال ٩٦ به بعد ندادم عكسامو برام چاپ كنن به جز ايشون. بسيار بسيار راضيم

zynb
5 ماه قبل

راستش به هر گالری عکسی نمیشه اعتماد کرد و من اولین بارم بود ک عکسامو میدادم اینترنتی چاپ کنن و با قطعیت کامل میگم مشتری ثابتشون شدم و تموم عکسامو به لابراتو نور قائم میسپرم
و هرچقد از قشنگی و کیفیت کاراشون بگم کم گفتم
با این ک بعضی از عکسام به جرعت میتونم بگم بی کیفیت بود ک حتی دیدنش اذیت میکرد ولی جوری چاپ شده ک خودم باورم نمیشه

zynab
5 ماه قبل

راستش به هر گالری عکسی نمیشه اعتماد کرد و من اولین بارم بود ک عکسامو میدادم اینترنتی چاپ کنن و با قطعیت کامل میگم مشتری ثابتشون شدم و تموم عکسامو به لابراتو نور قائم میسپرم
و هرچقد از قشنگی و کیفیت کاراشون بگم کم گفتم
با این ک بعضی از عکسام به جرعت میتونم بگم بی کیفیت بود ک حتی دیدنش اذیت میکرد ولی جوری چاپ شده ک خودم باورم نمیشه

ليلا
5 ماه قبل

خيلي عالي بودكارشون واقعاازشون ممنونم كه باعث شدن يه خاص بودن به سوپرايزامون اضافه بشه من كه خيلي راضي و خوشحال شدم
وراستي اگه مثل من عجله داشته باشين لابراتورقائم كارتون رواسون ميكنه خيلي فوري اون تعدادعكس زيادروبهم تحويل دادن
ممنون

مهسا
2 ماه قبل

سلام
سال نو مبارک
بسیار خرسندیم که با شما همکاری داشتیم مجموعه ایی بسیار حرفه ایی هستید
پایدار باشید

بهناز
4 ماه قبل

عكس ها بسيار تميز و خوب چاپ شده بود و همچنين چاپ روي شاسي هم بسيار عالي، من دومين ساله زحمت چاپ عكس هاي تولد دخترم رو بهشون دادم و بسيار راضي ام

نرگس سوری
4 ماه قبل

خیلی کارشون خوب بود
عکسا خیلی باکیفیت و تمیز بودن
خیلی به موقع عکسام رسید به دستم و همون چیزی بود که من میخواستم

رعنا
4 ماه قبل

میخواستم ازتون تشکر کنم خیلی کیفیت عکس ها بالا بود .و عکس هام خیلی به موقع به دستم رسید

نگین
4 ماه قبل

بهترین جا برای چاپ عکس و شاسی
کیفیت عالی، قیمت مناسب و تحویل سریع.

رزاقی
2 ماه قبل

میخواستم ازتون تشکر کنم بابت سریع بودن در کارتون وهمچنین رفتارمحترمانه و همچنین کیفیت کارتون عالی بود

شجاع فرد
2 ماه قبل

سلام ، ضمن تبریک سال جدید ، از کیفیت و نحوه برخورد همکاران تان بسیار راضی و امیدوارم این روش به طرف ارتفاع حرکت کند.
سپاس از امانتداری و کیفیت خوب کارهایشان.
سال خوبی داشته باشید

Leila
2 ماه قبل

واقعا همه جوره فوق‌العاده بودین
از نظر کیفیت، ظرافت، زیبایی، تمیزی، سرعت عمل، تایم و ……..
واقعا ممنونم ازتون
تو بهترین روز با ثبت لحظاتمون کنارمونن بودین
خدا قوت

یزدانی
2 ماه قبل

سلام کیفیت کار عالی بود،خیلی ممنون

ساغر
2 ماه قبل

ضمن تبریک سال نو ،بسیار راضی بودم .ممنون ازتون

ریحانه قهرمانی
2 ماه قبل

درود وقت بخیر
عالی بود

آیناز
2 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
بسیار ممنونم از ارائه ی قاب های زیبا و با کیفیت و به علاوه چاپ عالی
سال نو مبارک

شهرزاد
2 ماه قبل

سلام من واقعا از همه عکسایی که برام چاپ کردین راضی و کارتون عالیه ممنون

Sepideh
2 ماه قبل

من چندبار ثبت سفارش کردم…
توی اندازه و مدلای مختلف
عالی ترین کاری که ممکن بودو تحویل گرفتم
بهترین کیفیت توی کوتاه ترین زمان.

خیلی خیلی خیلی ازتون ممنونم??

Naser
2 ماه قبل

با سلام و تبریک سال جدید
عکسهای با کیفت و تحویل به موقع و رضایت کامل از پرسنل و مدیریت

مسعود
2 ماه قبل

بسیار از عملکرد و نحوه برخورد همکاران شما راضی و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برایتان دارم. ?????

آزاده حبیبی
2 ماه قبل

با سلام
چند بار عکس چاپ کردم و چند بار هم روی بوم خیلی راضی بودم

نیلوفر
2 ماه قبل

با سلام
من از برخورد تیم عکاسی و کیفیت کار تون طی چندیدن سالی که مشتری شما بودم خیلی راضی هستم.
سپاس

دانش
2 ماه قبل

من چندین سال هست که به غیر از عکاسی شما به جای دیگه ای مراجعه نمی کنم
برخورد پرسنل و ارائه خدمات عالی هست موفق و پیروز باشید
متشکرم

نادیا
2 ماه قبل

من از کیفیت عکس و ارسال سریعتون خیلی راضی بودم ممنون

مرضیه
2 ماه قبل

از کیفیت و قیمت عمسام راضی بودم خیلی ام قشنگ شدن، برخوردشونم عالیه، چاپشونم سریعه، ولی متاسفانه ۲ هفته طول کشید تا عکسامو بفرستن. ولی خب بازم ترجیح میدم عکسامو اینجا چاپ کنم ممنون

مهسا
2 ماه قبل

من عکسامو از پیج شما آنلاین سفارش دادم،خیلی با کیفیت بودن عکسا و دوسشون داشتم واقعا،آلبوم هاتونم خیلی جذاب بودن و جنسشون خوب بود?❤????یک دنیا ممنوووون

sara
2 ماه قبل

سلام
ممنونم بابت کیفیتتون?
سرعت
و ارسال سریع و به موقع ?
دوستانی که این کامنت رو میخونید خیالتون راحت باشه میتونید با راحتی عکساتونو بفرستید و به بهترین شکل تحویل بگیرید

نازنین
2 ماه قبل

عکس ها یا چند تا زیاد تکراری یا چند تا کم چاپ میشد

Armita
2 ماه قبل

سلام
من حدود ۱۰۰۰تا عکس بود برام چاپ کردید واقعا کیفیتا خیلی خوب بودو قیمتم خیلی خوب بود
مهم تر از اون برخورد خوب پرسنل بود واقعا با حوصله همه مدل کاغذا و چاپ رو توضیح دادن تا انتخاب به صرفه تری داشته باشم دفعه اول حضوری اومدم ولی بعد اون هر دفعه کار داشتم پیام دادم تو کمترین زمان جواب دادن

Nazi
2 ماه قبل

خیلی عالی بودن عکسا ممنون خیلی باکیفیت بودن❤?

Shayeste
2 ماه قبل

Besyar mamnoon az barkhordr khub, ontime budan va keyfiate balaye karhatun.. sepasgozaram.

ناصر
2 ماه قبل

من یک تابلو بزرگ رو در این مجموعه چاپ کردم و کاملاً از کیفیت کار، قیمت و برخورد پرسنل رضایت دارم. موفق باشید

مهدیه
2 ماه قبل

مم واقعا از کارتون راضی بودم و اینکه در زمان ارسال عکس ها تاخیر ندارین خیلی عالیه.

بنفشه
2 ماه قبل

من چندین بار بهتون سفارش دادم. حتی به دوستانم هم معرفی کردم و همگی همیشه از عالی ترین کیفیت تو کارا راضی بودیم ☘☘

تیموریان
2 ماه قبل

کیفیت پایین چاپ تقویم رومیزی بر خلاف چیزی که تایید شده بود

تیموریان
2 ماه قبل

کیفیت پایین چاپ بر خلاف وعده

نیلوفر
2 ماه قبل

دوتا از عکسای پولارویدمون واقعا بد شده پر از لکه های نارنجی ???‍♀️ ولی بقیش خوبه و مشکل نداشت

نسترن
2 ماه قبل

بسیار عالی و با کیفیت،ارسال به موقع????

ساناز
2 ماه قبل

پرسنل عالی پاسخ دهی عالی ولی عکس ها رنگشون ۲ درجه تیره شده بودند

نگار
2 ماه قبل

همیشه عکسامو میارم نور قائم واقعا راضی ام، هم کیفیت هم قیمت هم برخورد فوق العادتون. موفق باشین

فاطمه
2 ماه قبل

من اینجا کلی عکس دادم که برام چاپ کردن واقعا کیفیتش عالی باهزینه فوق العاده که فکرنکنم جایی بااین قیمت باشه ممنونم از کارعالیتوووون

جباری
2 ماه قبل

باسلام همیشه عالی بودید،سریع و بی نقص ممنون

نفیس
2 ماه قبل

به نظرم کیفیت عکسها خیلی بالا نیست بعد از چاپ…کاش یکم رنگ‌عکس رو بیشتر کنید:(

حدیث
2 ماه قبل

خیلی خیلی سریع سفارشم آماده شد و همونطوری که میخواستم بود. از زمان سفارش دادن تا تحویل قابم که کاملا همه مراحلش مجازی انجام شد، 6 ساعت طول کشید و درب خونه گرفتمش

قليچ خاني
2 ماه قبل

من سالهاست كه با مجموعه شما كار ميكنم و هميشه بسيار راضي هستم ?

تندیس رشیدی
2 ماه قبل

پرسنل صبور ، با حوصله ، با شخصیت ، کار راه انداز در شلوغ ترین موقعیت ممکن . کیفیت کار بالا ، حداقل ترین زمان ممکن . بی نظیرین. کسب و کارتون پر روزی باشه همیشه

میرترابی
2 ماه قبل

من سالهاست عکسهامو برای چاپ خدمت شما میارم و کاملا راضی هستم… همواره موفق باشید.

آناهیتا علی پور
2 ماه قبل

یه آلبوم کوچیک سفارش داده بودم که واقعا خوب شده بود و پرسنل با صبوری پیگیری کردن، ممنون ازتون. مطمئنا سفارشهای بعدیم هم به شما خواهد بود.

آیلار
2 ماه قبل

من واقعا راضی بودم از سفارشم چه از نظر کیفی چه هزینه و مطمئنا بقیه عکسام رو هم همینجا چاپ میکنم♡

Yasaman
2 ماه قبل

VaQean razi budam az hame lahaz
Barkhorde khub
Keyfiat
Va…….

مهسا
2 ماه قبل

دو بار سفارش داشتم و خیلی راضی بودم❤

‌‌
2 ماه قبل

Keyfite hme chiz kheyli Ali bood☺️Mmnoonm az zhmatetoon☺️?

پریسا
2 ماه قبل

سلام من واقعا راضی بودم هم از نظر برخورد و رفتار هم از نظر کیفیت کار وهم از این نظر خوش قول هستن سر ساعت و حتی زودتر سفارش آماده کردن و فرستادم من دوباره سفارش میدم

دل آرام
2 ماه قبل

سلام من واقعا از سفارشم راضی بوذم هم کیفیت عکس ها خوب بود هم پاسخ گویی سریع بود، ممنونم

ندا
2 ماه قبل

در كمترين زمان با كيفيت خيلي خوب به دستم رسيد هروقت سفارش داشتم!فقط دفعه اخر عكسو سفارش دادم رو جعبه موزيكال باشه،از بغل باز بود در جعبه اگه يه جوري اين جعبه رو طراحي كنيد كه عكسا فيت بشن كامل خيلي خوب ميشه

مریم
2 ماه قبل

من مشتری ثابتشون هستم
یه مجموعه کاربلد ، خوش اخلاق وخوش برخورد
در عین حال با قیمت خیلی خوب نسبت به جاهای دیگه

زهرا
2 ماه قبل

من یک بار سفارش دادم و همون برام کافی بود که جای دیگه ای نرم?عاااالیه. خسته نباشید… الان هم کار دارم اونجا ولی فرصت نمیکنم که بیام?

علی
2 ماه قبل

قیمت چاپ عکس چنده

علی
1 ماه قبل

سلام شما چاپ آنلاین عکس هم دارید

محمدرضا
1 ماه قبل

سلامقیمت چاپ عکس آنلاین چنده ؟؟؟؟؟؟

فاطمه
1 ماه قبل

سلام ببخشید چاپ عکس قیمتش چنده ؟؟؟؟

طاهر
1 ماه قبل

چاپ عکس از روی گوشی شما انجام میدید

زهرا
1 ماه قبل

چاپ و شاسی عکس 1400 چنده ؟

سعید
1 ماه قبل

چاپ عکس پولاروید چنده و همچنین سایز چاپ عکس کوچک بفرمایید

ali
1 ماه قبل

چاپ عکس 10*15 چنده ؟؟؟

ali
1 ماه قبل

قیمت چاپ عکس مینی پولاروید چنده
؟

محم
1 ماه قبل

سلام چاپ عکس قیمتش چنده و چند روزه تحویل میدید

امیر
2 روز قبل

سلام چاپ عکس مینی پولاروید هستش ؟؟؟؟؟؟

سلام
2 روز قبل

چاپ عکس قیمتون ؟؟؟؟

دیدگاه ها