چاپ عکس

لابراتوار نورقائم یکی از مجموعه می باشد که  شما یاداوری بعضی از خاطرات انسان ها هست، ما تصاویر شما چاپ می کنیم. عباراتی مثل چاپ کردن آنلاین یکی از مهم ترین و زیباترین کارهای یک انسان در طول زمان زندگی خود باید انجام بدهد چاپ بطور کلی با پرینت فرق می کند chap همان طور که از اسمش معلوم هستش، عکس های شما چاپ می شوند و با دستگاه های مخصوص چاپ ظهور می شوند کاغذ های مخصوص هستند که شرکت فوجی ژابن و کداک و… تولید کننده این کاغذ ها هستند.

جنس

قیمت انواع سایز چاپ عکس نورقائم سریعترین لابراتوار در تهران میباشد چاپ آنلاین به این صورت تعریف میشود که شما میتوانید عکس های داخل گوشی تون برای ما ارسال کرده تا هر ابعادی که میخواهید چاپ کنید بهترین لحظات خود را در یکی از بهترین فریم چاپ به ماندگار کنید این لابراتوار مجهز به سه نوع کاغذ می باشد که از سایز های فانتزی تا سایز استاندارد برای شما چاپ می کند  بطورکلی جنس کاغذ ها چاپ عکاسی که حساس به نور هستند به ۴ دسته تقسیم میشوند.

سیلک

مات

متالیک

براق

انواع کاغذ جهت چاپ

  1. کاغذ مات (لاستر) این نوع کاغذ دارای ویژگی خاص نیز می باشند این نوع کاغذ در مقابل نور معمولی هیچ انعکاسی ندارد این کاغذ با استفاده دارو خاصی (مثل بلیچ و دولوپر) درست می شوند و با جوهر افشان نیز عکس شما ظهور نمی شوند.
  2. کاغذ ابریشم (سیلک) این نوع کاغذ همان طور که از اسمش معلوم هستش ابریشمی هستش سیلک شبیه کاغذ مات می باشد د و این کاغذ ضخیم تر و ضد خش می باشد این نوع کاغذ دارای مقاوم بیشتری دارد و دوام عکس روی آن بیشتر هستش.
  3. کاغذ براق این نوع کاغذ بسیار شفاف می باشد و بطور که این نوع کاغذ با قراردادن انگشت شصت اثر آن روی کاغذ می ماند و بسیار حساس هستند این نوع کاغذ ها رو بیشتر برای تصاویری میخواهند آلبوم قرار بدهند و عکس محفوظ هستش.
  4. کاغذ متالیک (pear) این نوع کاغذ شبیه کاغذ براق می باشد با این تفاوت روی کاغذ متالیک که از نظر کیفیت و مرغوبیت بهتری دارد سطح کاغذ کاملا صاف و سیقلی می باشد و بیشتر موارد استفاده آن در عکس های آتلیه نیز می باشد.

قیمت انواع سایز

تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز توسط یکی از بهترین دستگاه های صورت می پذیرید حسن اعتماد شما مهربونهای عزیز باعث شده است در لابراتوار  بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه چاپ تجربه کسب کند لابراتوار نورقائم یکی از کامل ترین و بهترین مراکز چاپ آنلاین عکس می باشد.

لابراتوار چاپ نورقائم انواع خدمات شامل روی شاسی و همچنین چاپ آلبوم صحافی فعالیت دارد ما مفتخر سریع ترین لابراتوار چاپ در ایران هستیم به طور که سفارشات شما معمولا در تهران یک روز و در شهرستان ۵ روز انجام می پذیرد مزیت ما نسبت به دیگر رقبا در این می باشد که عکسهای ما پیرینت نمی باشد و ما با پیرینت های موجود در بازار از جمله اپسون و کنون و…فعالیت نداشته و بلکه دستگاه های مدرن و مجهز به کاغذ های حساس به نور انجام می شود.

چاپ آنلاین عکس های شما

خوب همان طور که می بینید وب سایت نورقائم راه اندازی کردیم تا شما به راحتی عکس تون رو برای بفرستید تا ما براتون در هر ابعادی که بخواهید چاپ کنیم در این سامانه شما این انتخاب رو دارید که به هر روشی بخواهید عکستون ارسال کنیم برای ارسال عکس براحتی عکستون آپلود کنید و در هر سایزی بخواهید ما چاپ می کنیم اگر سایز بخواهید که در سایز های موجود نباشه فقط لازمه برروی آیکون چاپ عکس در سایز دلخواه کلیک کنید و براحتی عکستون برای ما آپلود کنید.

قاب عکس

قاب عکس یکی از بهترین هدیه ها هستش که شما می توانید به دوستانتان هدیه بدهید در این مجموعه شما می توانید قاب عکس تون هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری سفارش بدید در این تولیدی قاب عکس بصورت pvc و چوبی و رزین و سیلور وجود دارد قاب عکس های چوبی ساخته از جنس چوب روس درجه یک می باشند که دارای بهترین کیفیت برای قاب دارا هستند و در همه سایز میتوانید سفارش بدید برای هر گونه دیدن کار های بیشتر از پیچ اینیستا و همچنین برای سفارش با شماره ۰۲۱۸۸۰۸۷۰۱۹ و ۰۹۳۹۴۳۶۰۲۸۳ تماس بگیرید و همچنیین میتونید برای انتخاب سایز بصورت حضوری تشیف بیارید.

دیدگاه 1
علی
1 ماه قبل

من اینجا عکس مو چاپ کردم خیلی راضی بودم

دیدگاه ها