چاپ عکس

لابراتوار نورقائم یکی از مجموعه می باشد که  شما یاداوری بعضی از خاطرات انسان ها هست، ما تصاویر شما چاپ می کنیم. عباراتی مثل چاپ کردن آنلاین یکی از مهم ترین و زیباترین کارهای یک انسان در طول زمان زندگی خود باید انجام بدهد چاپ بطور کلی با پرینت فرق می کند chap همان طور که از اسمش معلوم هستش، عکس های شما چاپ می شوند و با دستگاه های مخصوص چاپ ظهور می شوند کاغذ های مخصوص هستند که شرکت فوجی ژابن و کداک و… تولید کننده این کاغذ ها هستند.

جنس

قیمت انواع سایز چاپ عکس نورقائم سریع‌ترین لابراتوار در تهران میباشد. چاپ آنلاین به این صورت تعریف میشود که شما میتوانید عکس های داخل گوشی تون برای ما ارسال کرده تا هر ابعادی که میخواهید چاپ کنید بهترین لحظات خود را در یکی از بهترین فریم چاپ به ماندگار کنید این لابراتوار مجهز به سه نوع کاغذ می باشد که از سایز های فانتزی تا سایز استاندارد برای شما چاپ می کند  بطورکلی جنس کاغذ ها چاپ عکاسی که حساس به نور هستند به ۴ دسته تقسیم میشوند.

  • سیلک
  • مات
  • متالیک
  • براق

انواع کاغذ جهت چاپ

  1. کاغذ مات (لاستر) این نوع کاغذ دارای ویژگی خاص نیز می باشند این نوع کاغذ در مقابل نور معمولی هیچ انعکاسی ندارد این کاغذ با استفاده دارو خاصی (مثل بلیچ و دولوپر) درست می شوند و با جوهر افشان نیز عکس شما ظهور نمی شوند.
  2. کاغذ ابریشم (سیلک) این نوع کاغذ همان طور که از اسمش معلوم هستش ابریشمی هستش سیلک شبیه کاغذ مات می باشد د و این کاغذ ضخیم تر و ضد خش می باشد این نوع کاغذ دارای مقاوم بیشتری دارد و دوام عکس روی آن بیشتر هستش.
  3. کاغذ براق این نوع کاغذ بسیار شفاف می باشد و بطور که این نوع کاغذ با قراردادن انگشت شصت اثر آن روی کاغذ می ماند و بسیار حساس هستند این نوع کاغذ ها رو بیشتر برای تصاویری میخواهند آلبوم قرار بدهند و عکس محفوظ هستش.
  4. کاغذ متالیک (pear) این نوع کاغذ شبیه کاغذ براق می باشد با این تفاوت روی کاغذ متالیک که از نظر کیفیت و مرغوبیت بهتری دارد سطح کاغذ کاملا صاف و سیقلی می باشد و بیشتر موارد استفاده آن در عکس های آتلیه نیز می باشد.

قیمت چاپ عکس

تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز توسط یکی از بهترین دستگاه های صورت می پذیرید حسن اعتماد شما مهربونهای عزیز باعث شده است در لابراتوار  بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه چاپ تجربه کسب کند لابراتوار نورقائم یکی از کامل ترین و بهترین مراکز چاپ آنلاین عکس می باشد.

لابراتوار چاپ نورقائم انواع خدمات شامل روی شاسی و همچنین چاپ آلبوم صحافی فعالیت دارد ما مفتخر سریع ترین لابراتوار چاپ در ایران هستیم به طور که سفارشات شما معمولا در تهران یک روز و در شهرستان ۵ روز انجام می پذیرد مزیت ما نسبت به دیگر رقبا در این می باشد که عکسهای ما پیرینت نمی باشد و ما با پیرینت های موجود در بازار از جمله اپسون و کنون و…فعالیت نداشته و بلکه دستگاه های مدرن و مجهز به کاغذ های حساس به نور انجام می شود.

چاپ عکس آنلاین
چاپ عکس آنلاین

چاپ آنلاین عکس های شما

خوب همان طور که می بینید وب سایت نورقائم راه اندازی کردیم تا شما به راحتی عکس تون رو برای بفرستید تا ما براتون در هر ابعادی که بخواهید چاپ کنیم در این سامانه شما این انتخاب رو دارید که به هر روشی بخواهید عکستون ارسال کنیم برای ارسال عکس براحتی عکستون آپلود کنید و در هر سایزی بخواهید ما چاپ می کنیم اگر سایز بخواهید که در سایز های موجود نباشه فقط لازمه برروی آیکون چاپ عکس در سایز دلخواه کلیک کنید و براحتی عکستون برای ما آپلود کنید.

تعریف چاپ عکس پولاروید

چاپ عکس پولاروید برای اواین توسط شرکت پولاروید درست شد پولاروید مخصوص دوربین چاپ سریع پولاروید بود که در هنگام عکاسی عکس سوژه مورد نظر رو چاپ می کرد و در همون لحظه شما می توانستید عکس چاپ شده رو مشاهده کنید فریم چاپ شده معمولا در ابعاد 9*12 و یا 7*9 بودند ما با استفاده از دستگاه روز  noritsu توانستیم عکس گوشی رو به ضورت پولاروید در بیاوریم و تجویل شما مهربونها کنیم فرق اصلی این فریم با دوربین چاپ عکس سریع پولاروید در این هستش که عکس پولاروید که از دوربین های پولاروید ظاهر میشه ماندگاری طولانی ندارند و چاپ عکس پولاروید در لابراتوار نورقائم دارای ضمانت 50 ساله هستش

چاپ عکس

قاب عکس

قاب عکس یکی از بهترین هدیه ها هستش که شما می توانید به دوستانتان هدیه بدهید در این مجموعه شما می توانید قاب عکس تون هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری سفارش بدید در این تولیدی قاب عکس بصورت pvc و چوبی و رزین و سیلور وجود دارد قاب عکس های چوبی ساخته از جنس چوب روس درجه یک می باشند که دارای بهترین کیفیت برای قاب دارا هستند و در همه سایز میتوانید سفارش بدید. برای هر گونه دیدن کار های بیشتر از پیچ اینیستا و همچنین برای سفارش با شماره 02188087019 و 09394360283 تماس بگیرید و همچنیین میتونید برای انتخاب سایز بصورت حضوری تشیف بیارید.

آیا عکس‌های داخل موبایل امکان چاپ دارند؟

بله شما به راحتی میتوانید عکس های داخل گوشی رو به از تلگرامِ مجموعه بفرستید و بعد بررسی ما به شما میگیم تا چه سایزی میتوانید چاپ کنید.

زمان چاپ عکس چه قدر هست؟

تمام سفارش‌ها در تهران یک روزه و شهرستان 4 روزه انجام میشه.

نظرات 23
علی
4 ماه قبل

من اینجا عکس مو چاپ کردم خیلی راضی بودم

فاطی
3 ماه قبل

کارشون حرف نداره

S&M
3 ماه قبل

من عکس هامو اینجا چاپ کردم خیلی خیلی راضی بودم تو انتخاب اینجا لحظه ای تردید نکنید عالین

مریم
2 ماه قبل

تنوع قاب هاشون خیلی زیاد هستش
از همه مدل شامل چوبی و فلزی و pvc و دکوراتیو رو دارند

امین
2 ماه قبل

همه سایز قاب عکس دررو دارند و مزیتی که نسبت به دیگر رقبا دارند این هستش خودشون عکس رو چاپ می کنند

ط.غنمی
1 ماه قبل

بهترین لحظه هامو دادم برام ثبت کنن واقعااا عالییی بوددد🌺🌺🌺

فاطمه
1 ماه قبل

از لحاظ کیفیت خیلی عالی بود و هرکسی بخواد عکس چاپ کنه حتما پیج قاعم رو بهشون معرفی میکنم. چون هم کیفیت وهم قیمت عالی بود

صبا
1 ماه قبل

خیلی عالی بود ممنونم

الهه
1 ماه قبل

خیلی سریع و باکیفیت کار رو انجام میدن. ممنونم

اسما
1 ماه قبل

من پکیجو سفارش دادم عکسام بسییییااار باااکیفیت و یکدست شدن، و به اندازه برش خورده بودن .من وااقعا از چاپ کردن عکسام از نورقائم راضی ام ، فقط اون رنگ ریسه ای که من سفارش داده بودم وقتی بستم رسید اون رنگ نبود.
اما درکل برای چاپ کردن عکساتون از اینجا شک نکنید بهترینه.🕊️

غزل
1 ماه قبل

عکس ها خیلی با کیفیت بودن و تمیز روش کار شده بودو خیلی هم مرتب
واقعا راضیم از کارشون

نسترن گودرزی
1 ماه قبل

خیلی تمیز و کوتاهترین زمان تحویل دادن
و پاسخ دهیتون خیلی خوب
ممنونم ازتون

سحر
4 هفته قبل

مثل همیشه عااالی بود.سریع و با کیفیت..
من سال هاست عکس هامو اینجا چاپ می کنم
ممنون

نورقائم
4 هفته قبل

ممون مرسی از شما

زهره
4 هفته قبل

من برای اولین بار به این آتلیه سفارش عکس دادم. پاسخ دهی سریع و رفتار محترمانه ای دارن. و سفارشم خیلی زود به دستم رسید.

Najme
4 هفته قبل

خیلیی خوب بودن عکسام، همون روزی که سفارش دادم به دستم رسیدن
ممنون ازتون

سیمین
4 هفته قبل

من برای مراسم سالگردم چنتا عکس میخواستم که فوری برام چاپ شه
خیلی سریع سفارشم ثبت شد و همون روز ارسال شد
واقعا خیلی راضی بودم ممنون

Telma
4 هفته قبل

خیلی خیلی عالی شد عکسام واقعااا ممنونم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم مجازی چاپ عکس رو سفارش بدم و با این کیفیت بالا تحویل بگیرم.
ممنونم مطمعناااا کلی عکس دیگه بهتون سفارش میدم واسه چاپ😍😍

nooreghaem
4 هفته قبل

باعث افتخار ماست که نورقائم را انتخاب کردید.

پریا ایمانی
3 هفته قبل

سلام و خسته نباشید واقعا ممنونم ازتون تو کوتاهترین زمان یک روزه عکسای من فوق العاده با کیفیت شده که اصلا تحویل گرفتم انتظار همچین کاغذای حتی با کیفیتیو نداشتم
واقعا عالی هستین و قطعا تمامی عکس های چاپیمو با لابراتوار شما انجام خواهم داد. 🙏🏻🌹

رضا
3 هفته قبل

سلام. خیلی خیلی ازتون ممنونم. واقعا کارتون بی نظیره. کیفیت و سرعت کارتون حرف نداره. اولین بار بود که چنین چیزی رو (سفارش چاپ‌ عکس به صورت آنلاین) تجربه میکردم و کاملا راضی ام.

عایشه
3 هفته قبل

بسیار عالی کارتون حرف نداره ان شاءالله بازم کارای جدیدقاب های جدید سفارش میدم خدمتتان

زینب
3 هفته قبل

سلام فووووق العاده اس کارتون
با کیفیت
و منصفانه
اولین تجربه چاپ انلاینم بود
و واقعا فکرش رو نمیکردم اینقدر عالی باشه
خدابهتون برکت بده 💐

دیدگاه ها