چاپ پازل

چاپ پازل چوبی 

چاپ پازل چوبی  بر روی پازل از دیگر خدماتی است که لابراتوار چاپ عکس نورقائم ارائه می شود و هدف آن ایجاد چاپ روی این پازل ها بسیار عالی می باشد که به علت کیفیت بسیار بالای مواد سازنده آن است پازلی کردن اثر بسیار مثبت روی فعالیت کودکان خواهد گذاشت و باعث می شود کودکان تفکر منطقی در خودشان ایجاد کنند. حس کنجکاوی در دردرون کودک بسیار فعال کرده و وادارمی سازد تا قوای ذهنی خود را جهت رسیدن به هدف به کار گیرد. پازل های چوبی به تیکه نیستند و ابعادشون در سایز های مختلف بیان می شود شما می توانید تبدیل عکس به پازل از سایز 15*10 تا 100*70 داشته باشید پازل چوبی دارای کیفیتی مرغوب میباشد و شما میتوانید این پازل رو به راحتی تمیز کنید حتی با دستمال خیس به لک رو تمیز کنید.

چاپ پازل چوبی
چاپ پازل چوبی

چاپ پازل چوبی

چاپ پازل چوبی  یکی از محصولات دوست داشتنی ما می باشد پازلی کردن عکس یک هدیه بسیار نوستالژیک خواهد بودشما مشتریان عزیز برای تبدیل عکس به پازل چوبی را که دارای بهترین کیفیت می باشد عکستون باید بهترین کیفیت را داشته باشد چرا اینکه پس از برهم ریخته پازل،آن را به سهولت میتوانید. کنار هم بچینید این پازل از جنس چوبی هستندو در همه ابعاد از سایز کوچک تا سایز بزرگ ۷۰*۱۰۰ چاپ میکنیم بر حسب سایز تقسیم بندی میشوند و تیکه تقسیم بندی نمیشوندزمان آماده شدن یک پازل ها ۳ تا ۴ روزمیبرد تا عکس شما تبدیل به پازل می نمائیم.

چاپ پازل چوبی

این پازل پلاستیکی نبوده بله چوبی هستند و عکس شما رو آن پیرینت نمی شوند بلکه بر روی آن چاپ می شوند و بعد عکس شما با استفاده از لیزری چوبی تیدیل به پازل می شوند پازل چوبی دارای فریم (قاب) می باشد و پازل شما بصورت چیدمان شده در آن قرار می گیرد پازل چوبی چون میتوانید بهصورت در هم ریخته و یا بصورت چسب خورده سفارش بدید تا از بهم خوردگی جلو گیری شود و حتی امکان تغییر رنگ چوب نیز وچود دارد.

کیفیت عکس شما

مشخصات عکس مورد نظر برای سفارس پازل برای اینکه کیفیت خوبی را داشته باشند. با فایل عکس بسیار بالا باشد تا خروجی کار بسیار کارنیز تا کارامد باشد شما میتواید پازل عکستون بدون فریم و به حالت برهم ریخته نیزسفارش بدید و برای سایز بزرگ ما پیشنهاد این کار نمیدهیم چرا اینکه برای درست کردن بسیار سخت خواهد بود. شما برای گرفتن لیست قیمت و اینکه ببینید عکستون کیفیت کافی نیز دارد. میتوانید به پیام تلگرام ویا واتس آپ و یا به پیچ اینستا ما مراجعه کنید و یا بصورت حضوری مراجعه کنید.و شما می توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی که هستید. پازل خود را سفارش دهید  ما برای شما در هر کجا که باشید آماده کنیم و براتون شما ارسال کنیم.

جنس پازل ها چی هست؟

پازل ما همگی از جنس چوبی هست.

پازل ها چند تکه‌ای هستند؟

پازل های مجموعه نور قائم بر حسب سایز هستش که از 10*15 تا 100*70 میشه سفارش داد.

نظرات 2
amir
6 ماه قبل

پازلتون فوق العاده هستش

ZAHRA
5 ماه قبل

پازلشون فوق العاده هستش
جنسون هم چوبی هستش
من دوبار گرفتم خیلی زاضی بودم

دیدگاه ها