چاپ عکس روی کوسن

کوسن یا بالشتک می تواند زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل و محل کار شما بدهید. این بالشتک های کوچک طرح دلخواه شما بر روی پارچه های مخمل به بهترین نحو چاپ و ظریف ترین شکل دوخته می شوند. کوسن های زیبا را با طرح دلخواه خود در این فروشگاه سفارش بدید و طرح که دوست داشته باشید. شما میتوانید حتی در تعداد تک طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و یک بالشتک زیبا وکیفیت بالا با طرح اختصاصی با قیمتی مناسب دریافت کنید و یک الی دو روز میتوانید کارتون آماده تحویل بگیرید.

چاپ عکس روی کوسن
چاپ عکس روی کوسن

چاپ عکس روی کوسن چاپ

این بالشتک ها به راحتی قابل شستشو هستند حتی در ماشین لباس شویی بدون آنکه نگران پاک شدن طرح چاپ شده بر روی آن باشید. مبلمان منازل خود را با کوسن و بالشتک های زیبا با طرح ها و رنگ های اختصاصی خود و متناسب با دکوراسیون منازل خود مزین کنید. امکان چاپ هر طرح و با هر درجه رنگی بر روی این کوسن و بالشتک های مخصوص چاپ میسر می باشد. این کوسن ها از دو جنس ساتن مرغوب و همچنین مخمل مرغوب و ضد حساسیت موجود می باشند که قابلیت شستشو دارند و چاپ انجام شده بر روی این کوسن ها بسیار ماندگار می باشد.

چاپ عکس بر روی کوسن با اندازه دلخواه

چاپ عکس بر روی کوسن یکی از بهترین هدیه هستش که شما میتوانید به دوستان و آشنایان خود بدهید. چاپ کوسن از سایز کوچک تا بزرگ ترین میتوانید عکس های خود رو چاپ کنید بدون محدودیت در سایز کوسن بطور کلی سایز کوسن از سایز های ۳۷*۳۷ شروع تا سایز ۸۰*۸۰ قابلیت چاپ بر روی آن ها نیز می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از وب سایت ما و اینیستا ما دیدن فرمایید و یا بصورت حضوری تشیف بیارید و یا از طریق تلگرام ویا واتس آپ پیام بدید.

چاپ عکس روی کوسن

چاپ روی کوسن از چه جنسی هستش؟

جنس کوسن های مخمل هستش.

آیا میشه هر عکسی را روی کوسن چاپ کرد؟

شما در هر ابعادی که بخواهید ما چاپ میکنیم، به شرط با کیفیت بودن.