چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان سرامیکی پرفروش ترین و پر استفاده ترین انواع ماگ مورد استفاده در ایران می باشد. قیمت چاپ روی لیوان سرامیکی به دلیل پایین تر بودن هزینه خود اولیه خود ماگ از سایر لیوان های سابلیمیشن قابل چاپ پایین تر است. کیفیت چاپ روی لیوان سفید سرامیکی بسیار عالی می باشد و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ روی ماگ وجود ندارد،ونوع چاپ به گونه ای انجام می شود که به هیچ عنوان به مرور زمان رنگ آن کم و پاک نخواهد شد. چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی می تواند بهترین هدیه برای معرفی شرکت و یا خدمات شما باشد.

چاپ عکس لیوان
چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس دلخواه روی ماگ

چاپ عکس روی لیوان بهترین نوع هدیه برای دوستان میباشد بهترین نوع لیوان، لیوان سرامیکی است لیوان سرامیکی رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهندهمچنین به علت ساختار ونحوه تولیدی،چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. این لیوان ها به علت کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس ویا هر نقاشی کودک هر نوع درجه رنگ را دارا می باشند.  قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان ازمزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد. معمولا لوگو دو طرف لیوان عکس بصورت کامل روی لیوان ظاهر میگرد.

چاپ روی لیوان حرارتی (ماگ)

اگر دوست دارید کسی را سوپرایز کنید، و میخواهید کادو بدید، لیوان جادوئیاست .همان طور که از اسم این لیوان معلوم هست لیوان حرارتی یا جادوی پس از ریختن مایع داغ در داخل ان به رنگ طبیعی عکس اصلی عکس درمیاد لیوان حرارتی یا جادوئی با ماندگاری بسیار بالا و داوم دارد و عکس بعد از مدتی به هیچ  دلیلی از بین نمیرود لیوان حرارتی با قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان از مزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی باشد و همچنین شما میتواتید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به اینستاگرام مراجعه نمایید. هر سوالی هم داشتید میتونید در بخش نظرات همین صفحه بنویسید.

چاپ عکس روی ماگ
نظرات 2
طناز
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. مدت ماندگاری این طرح ها روی ماگ چه مدت هست؟

nooreghaem
4 ماه قبل

با سلام.
کیفیت چاپ روی لیوان ها عالی هستند و هرگز پاک یا کمرنگ نمیشوند.

دیدگاه ها