چاپ روی بوم نقاشی

چاپ روی بوم نقاشی چاپ دستی گزینه ای بسیار متناسب جهت استفاده در فضای داخل خانه می باشد که میتواند هدیه بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد شما هر عکس یا طرحی داشته باشید میشود بصورت آنی چاپ کنید و که تابلو های بوم تولیدی این لابراتوار با قابلیت قلم زنی با رنگ روغن و با ماندگاری می باشد بهترین گزینه برای هدیه و یادگاری از طرف شما به کسانی که دوستشان دارید کادو بدید هدیه بسیار چاپ دستی روی بوم پارچه های هستند از جنس پنبه و کناف استفاده میشود که در ساخت کنواس استفاده می شود هر تصویری که بخواهید را می توانید برای ارسال کنید اندازه متغییر بوده چاپ روی کنواس به هر اندازه که طرح روی بوم قیمت کنواس مشتری باشد تا عرض یک متر در پارچه ترک عرض ۱٫۵۲ متر در پارچه اسپانیا قابل چاپ خواهد بود با استفاده از برترین برندهای ترکی و اسپانیایی و چینی کیفیت عالی و ماندگاری بالا و مقاوم در مقابل رطوبت و گرما میباشد.

چاپ روی بوم
چاپ عکس روی بوم نقاشی

چاپ عکس روی بوم

درست است که مردم عکس های منحصر به فرد را دوست دارند اما وجود عکس های دیجیتالی و چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که یک عکس را چند بار روی کنواس چاپ کرده و آن ها را هدیه های جذابی تبدیل کرده است.  چاپ عکس بررروی بوم نقاشی هدیه آن به بزرگترهای خانواده آن ها را خیلی خوشحال می کند. خصوصا اگر این عکس ها خاطره انگیز باشد و روی بوم با کیفیت چاپ شده باشد. ویژگی چاپ دوباره که این نوع چاپ دارد برای نقاش ها و عکاس های حرفه ای خیلی سودمند است. با کمک گرفتن از چاپ دیجیتال عکس ها و کارهای خود را روی بوم چاپ کرده و به فروش می رسانند. چاپ روی بوم هم برای افراد معمولی و هم هنرمند ها خیلی مزیت دارد و به همین سبب آن را به یک انتخاب پرطرفدار تبدیل کرده است. قابلیت هدیه شدن آن باعث شده است درخواست برای چاپ روی بوم با سبک چاپ دیجیتال به مناسبت های مختلف به شدت افزایش یابدآن یک انتخاب پرطرفدار تبدیل کرده است قابلیت هدیه شدن آن باعث شده است درخواست برای چاپ رو بوم با سبک چاپ دیجیتال به مناسبت های مختلف به شدت افزایش یابد.

دازه تابلو بوم

معمولا انتخاب عکس به این شیوه نیست که برای قالب با اندازه مشخص عکس انتخاب شود، بلکه برای هرعکسی با هر سایزی می توان قالب ساخت کاغذهای بوم در هر سایزی موجود هستند. قالب هایی را که افراد حرفه ای برای چاپ بوم درست می کنند. کاملا اندازه و تنظیم شده هستند و به فریم دیگری نیاز ندارند و این کار میزان هزینه را کاهش می دهد. همانطوری که گفتیم کاغذهای بوم در اندازه های مختلفی یافت می شود. مردم معمولا برای دیوار پشت شومینه و جاهای دیگر خانه روی بوم چاپ می کنند و دکوراسیون خانه را تکمیل می کنند.

چاپ روی بوم نقاشی

مزایای چاپ عکس بوم

چاپ روی بوم نقاشی یکی از بهترین کیفیت های چاپ برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از پیچ ما دیدن فرمایید برای گرفتن قیمت قیمت نقاشی روی بوم بر روی لینک زیر کلیک کنید و برای دیدن نمونه کارهای بیشتر میتونید از طریق تلگرام و یا واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

 

آیا چاپ بر روی بوم نقاشی (چاپ کنوانس) انجام میدید؟

بله ما شما در هر سایزی که بخواهید ما براتون چاپ روی بوم رو انجام میدهیم.

زمان آماده شدن چاپ کنواس چقدر طول میشکه؟

معمولا ما دو روزه به شما تحویل میدیم.

دیدگاه ها