قاب عکس

فروش قاب عکسیکی از بهترین هدیه ها هستش که شما می توانید به دوستانتان هدیه بدهید در این مجموعه شما می توانید قاب عکس تون هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری سفارش بدید در این تولیدی قاب عکس بصورت pvc و چوبی و رزین و سیلور وجود دارد قاب عکس های چوبی ساخته از جنس چوب روس درجه یک می باشند که دارای بهترین کیفیت برای قاب دارا هستند و در همه سایز میتوانید سفارش بدید.

فروش قاب عکس
فروش قاب عکس

سفارش

انتخاب و سفارش آنلاین قاب عکس ، روشی هوشمندانه است. چرا که شما قاب دلخواهتان را در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ی کمتر دریافت می کنید. مخصوصاً وقتی که با ساعت ها صرف زمان برای خرید از مغازه مقایسه شود. برای این که کار شما حتی از این هم ساده تر شود، ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که تصویر اثر هنری یا عکسی را که می خواهید قاب نمایید، بارگذاری کنید تا قبل از سفارش، اثر قاب شده ی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید. لابراتوار چاپ عکس نور قائم مجموعه‌ای پویا و خلاق است که همواره نوآوری را مهم‌ ترین سرمایه خود می‌شمارد وجه تمایز ما با سایر همکاران، به‌ کارگیری شیوه‌های نوین، تجهیزات پیشرفته و اطلاعات به روزدر راستای ارائه هرچه بهتر آثار هنری می‌باشد شما می توانید عکستون رو در این مجموعه در هر ابعادی که بخواهید چاپ کنید حتی شما میتواتید خرید قاب بزرگ در این فروشگاه انجام بدید این مجموعه از حمایت و پشتیبانی هنرمندان بزرگ کشور برخوردار بوده که همواره همکاری با آنان از افتخارات این گروه است و موفق به فروش قاب در سرتاسر ایران عزیز میباشد در این مجموعه علاوه بر قاب انواع، پاسپارتو در رنگ های مختلف را تهیه میشوند و شما میتوانید در هررنگی بخواهید سفارش بدید بهترین نوع قاب عکس،قاب عکس چوبی هستش که شما میتوانید در همه رنگ سفارش بدید و هیچ گونه محدودیت در اندازه و رنگ قاب ندارید.

تولیدی قاب عکس

کارگاه تولیدی قاب سازی ما هر نوع قاب عکس روی از جمله قاب رزین و چوبی برای شما درست کنیم قاب رزین بیشتر برای دکورهای استفاده میشود و قابلیت استفاده برای دیوار را ندارند قاب های رزین بیشتر برای رومیز و یا دفتر کار مورد استفاده قرار میگیرد.

تابلو دکوراتیو

فروش قاب

و ما یکی سریع ترین لابراتوار چاپ عکس هستیم که چاپ عکس روی شاسی در تهران انجام میدهیم وجهت ارسال عکس میتونید از طریق تلگرام اقدام نمایید وهمچنین شما می توانید از پیچ اینیستا ما دیدن فرمایید

دیدگاه 1
nooreghaem
1 هفته قبل

من ازشون قاب خریدم واقعا تنوع زیادی ندارند

دیدگاه ها