[:en]Group 1037[:]

ما تیم عکاسی
و چاپ عکس هستیم

در مجموعه چاپ عکس نورقائم میتوانید عکستون بفرستید و در سریع ترین زمان ممکن برایتون چاپ کنیم ما مدعی سریعترین  درایران هستیم در مجموعه چاپ عکس نورقائم دارای یک فروشگاه قاب عکس در تهران می باشد شامل تنوعی از قاب عکس های چوبی و فلزی و سیلور و pvc میباشد جهت هر گونه  سوال میتوانید بصورت حضوری ویا غیر حضوری تشیف بیارید .

چاپ عکس چاپ عكس بیش از ۳۰ سال سابقه درصنعت چاپ  فعالیت خود را آغازه کرده استما مدعی بهترین کیفیت چاپ هستیم لابراتوار چاپ عکس نور قائم که عکس های شما رو در سریع ترین زمان چاپ و آماده تحویل می باشد لابراتوار قائم علاوه بر چاپ عکس کارهای همچون چاپ روی کوسن چاپ روی لیوان در در این مجموعه انجام میدهد.

چرا انتخاب ما؟

چاپ عکس توسط پیشرفته ترین دستگاه چاپ انجام می شود بنابراین عکس به هیچ عنوان پاک و تغییر رنگ نخواهد داشت ما معتقدیم که شما مهربون‌ها عاشق محصولاتی خواهید شد که ما در این مجموعه به وجود می آوریم اگر شما یکی ازمحصولات ما رو سفارش بدید و از محصول ما رضایت کامل نداشته باشید نارضایتی شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و در هر صورتی که نقص از جانب ما باشد تعویض محصول و تجدید همان سفارش برای شما فراهم میشود در صورتی که تقاضا استرداد وجه را داشته باشید اگر سفارش شما هنوز چاپ نشده باشد مبلغ سفارش در حساب شما می ماند.

سوالات متداول

به منظور کمک به شما در حل برخی از مسائل،
متخصصان ما قبلاً جواب متداول ترین آنها را داده اند.

ببینید برای چاپ عکس های داخل گوشی اگر بخواهید چاپ کنید برای سایز کوچیک هیچ مشکلی ندارد.

ولی برای سایز بزرگ شما باید عکستون از طریق تلگرام ویا واتس آپ و…. بفرستید.

اگر تهران باشید یک روزه و برای شهرستان ۳ تا ۴ زمان می برد برای شما آماده کنیم ولی هزینه ارسال با خود مشتریان هست.

برای اینکه کیفیت عکس تون پایین نیاد فقط لازمه عکستون از بصورت فایل اصلی برای ما ارسال کنید تا برای شما کراپ کنیم.

لابراتوارچاپ عکس نورقائم، امنیت و حرمت و نگهداری تصاویر و خاطرات افراد نیز برای ما اهمیت دارد، لذا اولویت های در جهت عدم حفظ، عدم ذخیره سازی تصاویر و هستش و بر خلاف سایر سرویس های چاپ عکس، تصاویر کاربران پس از انجام سفارش به صورت غیر قابل بازگشت پاک خواهد شد. شما با سفارش یکی از محصولات لابراتوار چاپ عکس نورقائم را به همراه تصاویر انتخابی خودتان از گالری موبایل، رایانه و یا اینستاگرام انتخاب و سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

تضمین 100% لابراتوارنورقائم

شما برای استفاده از ضمانت ۱۰۰% رضایت مشتری تا یک ماه بعد از سفارش فرصت دارید محصول خود را جهت تا یک ماه بعد از سفارش فرصت دارید محصول خود را جهت استفاده از گارانتی به ما عودت بدهید لابراتوار نورقائم علاوه بر چاپ عکس در زمینه عکاسی و عکاسی از مجالس فعالیت دارد.

عکس های چاپی ضمانت 50 ساله دارند.

[:en]group 315[:]

دریافت تخفیفات متنوع
برای ایام مختلف سال

تنها کافی روی عکس کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام ما منتقل شوید.

با دنبال کردن صفحه ما، شگفت زده شوید!