تابلو دکوراتیو

تابلو دکوراتیو  یکی دیگر از خدمات ما مجموعه چاپ عکس نورقائم می باشد در این مجموعه  علاوه چاپ عکس از بزرگترین سایز تا کوچکترین سایز، تولیدی شاسی نیز دارا می باشد ما مفتخر این هستیم که شاسی در سریعترین زمان برای شما مشتریان آماده کرده و به دست شما مشتریان عزیز میرساند چاپ و شاسی بسیار ارزان و بسیار بصرفه می باشد.

خرید قاب عکس

تخته شاسی

تخته شاسی جهت چاپ عکس در ضخامت های ۸ میلی متر ، ۱۶ میلی متر و ۳۰ میلی متر انجام میشود. از آنجا که چاپ خاطرات روزمره به امری متداول تبدیل شده است ، کیفیت و ماندگاری کار نهایی مورد توجه خریداران می باشد در تهیه تخته شاسی های ام دی اف از دستگاه های مکانیزه پیشرفته جهت  صیقلی نمودن سطح MDF استفاده میگردد در کنار این مورد استفاده از چسب های دوطرفه معتبری  چون پارادایز Paradise  و letto درکیفیت نهایی اثر زیادی دارد و یکی ازراهای که عواملی استحکام در عدم ایجاد حباب بعد از چسباندن نقش بسزایی را دارد حاشیه و لبه های بیرونی تخته شاسی از نوارهای رنگی نیز در تزئین لبه ها می توان استفاده کرد.

تابلو شاسی چیست؟

بطور کلی تخته شاسی در مدل های مختلفی نیز می باشد مانند قاب معلق،شاسی طرح دار،شاسی های چند تیکه و …. در مجموعه چاپ عکس نورقائم شما میتوانید هر کدام از مدل تخته شاسی و تخته شاسی و همچنین درهر سایز بخواهید سفارش بدهید و حداکثر در مدت زمان کمتر از یک هفته ما برای شما آماده میکنیم البته تخته شاسی عکس بخاطر چسبی که زیر عکس می چسبد ممکن است عکس را به بروز زمان خراب کند ولی قاب عکس بخاطر شیشه که جلوی عکس شما هستش همیشه از عکس شما محافظ می کند.

تعرفه

شما برای سفارش شاسی خود میتوانید عکس مورد نظر خودتون رو برای بفرستید تا ما در هر سایزی بخواهید براتون چاپ کنیم نمونه از لیست قیمت چاپ عکس و شاسی عکس رو مشاهده می کنید که برای به نمایش گذاشته ایم این نمونه از شاسی در ضخامت ۸ میلی متر نیز می باشند و برای سفارش ضخامت های دیگر باید باید به تلگرام ما پیام بدید.لیست قیمت چاپ عکس در کانال ما می باشد و جهت هر گونه سوال به ما پیام تلگرام و یا واتس آپ ویا پیچ اینیستا ویا با شماره های ۰۲۱۸۸۰۸۷۰۱۹ و یا با شماره ۰۹۳۹۴۳۶۰۲۸۳ تماس بگیرید و یا به صورت حضوری تشیف بیارید.

دیدگاه ها